Suntem încântați să anunțăm că o echipă formată din 3 elevi a câștigat locul I la categoria dramaturgie a Concursului Happy Hippo!

Piesa lor originală, concepută și scrisă în întregime de ei, a fost desemnată cea mai bună din România, o dovadă remarcabilă a creativității, imaginației și muncii lor.

Felicitări!